Tané Hermetic Especialistas en puertas herméticas

QUI SOM

DIRECCIÓ:


Jaume Tané
Director General
 
   
DEPARTAMENT DE VENDES : +34 972 29 09 77 
   

Peter De Jaeger-Ponnet
pdejaeger@tanehermetic.com
Director de vendes i marketing

Patrice Colombié
pcolombie@tanehermetic.com
Director d'exportació 
   

Pol Corominas
pcorominas@tanehermetic.com
Àrea manager

Xavier Lasheras
xlasheras@tanehermetic.com
Àrea manager
   


Anna Gimeno
agimenoi@tanehermetic.com
Administració comercial


Irene Ros
iros@tanehermetic.com
Administració comercial
   

Tura Puigvert
tpuigvert@tanehermetic.com
Administració comercial
 
   
SERVEI D'ATENCIO AL CLIENT:  +34 972 29 33 62  //   +34 680 843 592   //   +34 649 845 507
DEP. LOGISTICA i RECANVIS   :  +34 972 29 33 64
   


Marc Company
mcompany@tanehermetic.com
Director d'àrea SAT

 
   


Ramon Cels
sat@tanehermetic.com
Servei d'Atenció al Client
Logistica i recanvis


José Molina
sat1@tanehermetic.com
Servei d'Atenció al Client
Coordinador d'obres

   
DEPARTAMENT TÈCNIC:  +34 972 29 33 68
   

Narcis de Ciurana
ndeciurana@tanehermetic.com
Director tècnic
Responsable de Qualitat
 
   

Francesc Vila
fvila@tanehermetic.com
Projectes i R+D
Suport tècnic

Xevi Canal
xcanal@tanehermetic.com
Projectes i R+D
Suport tècnic
   


Jaume Montserrat
jmontserrat@tanehermetic.com
Projectes i R+D
Suport tècnic

 
Moisés Nogareda
mnogareda@tanehermetic.com
CAD/CAE
Suport tècnic

   
DEPARTAMENT FINANCER:  +34 972 29 33 61
   

Ferran Andrés
fandres@tanehermetic.com
Director financer 
 
   

Judit Martra
jmartra@tanehermetic.com 
Administració financera
 
   
DEPARTAMENT DE COMPRES:  +34 972 29 33 63
   

Marc Boada
mboada@tanehermetic.com 
Responsable de Compres
Cap de producció
 
   
 
Pilar Chacón
comandespr@tanehermetic.com
pchacon@tanehermetic.com
Administració
 

 

Aquest espai web utiliza cookies pròpies i de tercers per tal de millorar els nostres serveis.

 

Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí

Accepto